תוכן אוטומטי עוזר למשווקים של תוכן אנושי בכך שהוא עוזר להם לייצר תוכן מהר יותר ומשפיע באופן משמעותי על מאמצי השיווק שלהם. באפשרותך להשתמש בכלי תוכן אוטומטיים כדי למצוא תוכן שעליך לכתוב מחדש באופן ידני, כגון פוסט בבלוג או תיאור וידאו, או אפילו להשתמש בהם ל"פרסום אוטומטי "של תוכן מבלי שתצטרך לכתוב ידנית את התוכן בעצמך.

בסופו של דבר, תוכן אוטומטי יכול לנוע בין מילים מוצעות למאמרים מלאים, ואתה יכול לפרסם ממש כל סוג של תוכן. אם אתה רוצה טקסט, מאמרים, תמונות, קטעי וידאו, Youtube וכו ', בחר מה שאתה רוצה בתוכן אוטומטי של WP וצור קמפיין לפרסום אוטומטי. כל שעליך לעשות הוא להוסיף קישורים לתוכן שפורסם, תיאורי וידאו, תמונות של פוסטים חסרים, או אפילו כותרת לפוסט שאוחזר. AUTOPILOT מבוצע על ידי תוכנה חכמה, אך ניתן לבצעו במספר דרכים שונות, עם מגוון כלים וכלים זמינים.

תוכן אוטומטי עם מידע השוק הרחב שלו בוודאי ישפר את ההחזר על ההשקעה (ROI) ויצמיח את העסק שלך. דוח זה מציג את 10 המגמות והטרנדים החשובים ביותר בשוק בענף השיווק הדיגיטלי. הוא כולל מחקר שוק, ניתוח שוק, מגמות בענף ונתוני שוק.

זה מצביע על כך שלמרות שלקוחות לא יאהבו את האופי הלא אותנטי של תוכן אוטומטי, הם נוטים יותר להתמודד עם זה כאשר הוא מתוכנן ומועבר בבהירות. שיטת המחקר לאמידה ולחיזוי השוק לזיהוי אוטומטי של תוכן מתחילה באיסוף נתונים על ספקי מפתח והכנסות. מחקרים וניתוחים של קבוצת המחקר הדיגיטלי לשיווק (DMRG) ושותפיה עוזרים גם לזהות אילו מוצרים צרכנים רואים וקונים.

בשל תעשיית המדיה והבידור המתפתחת, צפון אמריקה צפויה להיות בעלת נתח השוק הגדול ביותר בשוק העולמי לזיהוי תוכן אוטומטי. בנוסף, הביקוש הגובר של הצרכן לתוכן מותאם אישית יותר ולשוק טכנולוגיה דיגיטלי הולך וגדל מניע במידה רבה את קצב הצמיחה הגובר של השוק. בנוסף, מודעות צרכנית גבוהה ומודעות לתוכן דיגיטלי צפויות להעלות את המודעות לצורך בשימוש מוגבר במערכות ניהול תוכן אוטומטיות (AMS) בתעשיות שונות כמו מדיה, בידור, מוצרי אלקטרוניקה ומכשירים ניידים. המניעים העיקריים לצמיחת שוק זו בצפון אמריקה הם שוק ההולך וגדל של מוצרי האלקטרוניקה והלבישים, הביקוש הגובר לטלפונים חכמים, טאבלטים, שעונים חכמים ומכשירים חכמים אחרים והפופולריות הגוברת של טלפונים ניידים וטאבלטים כאמצעי להגדלת הטכנולוגיות הדיגיטליות .

פתרונות לזיהוי שמע, וידאו ותמונות צפויים להשתלט על פלח הפתרונות בשוק ה- ACR שכן הם המבוקשים ביותר - פתרונות המסייעים בזיהוי סוגי תוכן המדיה בשוק. הפתרון לאיתור שמע, וידאו ותמונות צפוי לשלוט, מכיוון שהוא אחד הפתרונות, אם לא המתוחכמים ביותר, שיסייעו בזיהוי סוג תוכן המדיה במכשירים חכמים. זהו השוק הגדול ביותר לפתרונות זיהוי שמע, וידאו או תמונה בצפון אמריקה, עם מגוון רחב של יישומים בענפים שונים.

השוק לזיהוי תוכן אוטומטי מחולק לרוב לשלושה פלחים רחבים: פתרונות לזיהוי שמע, וידאו ותמונה. הוא מקוטע ומאופיין בנוכחות סוגים שונים של פתרונות, כגון זיהוי שמע ווידאו, זיהוי תמונות ושמע וזיהוי קולי. הכסף הקל ביותר - שיטת הרווחים היא לשלב את התוכן האוטומטי שנוצר על ידי הבלוג עם רשת מודעות התוכן של AdSense. מודול הפרסום המובנה מאפשר לך להריץ כל סוג של פרסום שתרצה להוסיף לתוכן שפורסם באמצעות התוכנה.

מצויד במאגר טביעות אצבע, יחידת הפרסום יכולה לזהות באופן אוטומטי תוכן וידאו רשום בזמן אמת. ניתן להשתמש במידע זה כדי לזהות תוכן על המסך ולסנכרן אותו עם כל מכשיר המאפשר זיהוי תוכן אוטומטי.

כדי למנוע השמטות כוזבות במבחן התוכן, הבוחן מתבקש לקבוע אם יש צורך בעדכון אוטומטי והאם הוא אמור להכיל תוכן התואם לתיאור זיהוי התוכן. אם עדכון אוטומטי של התוכן הוא טוב, עדכונים אוטומטיים מרובים של אותו מאמר טובים יותר וכן הלאה. סרטוני YouTube יכולים לעזור לך לגוון את התוכן שלך, גם אם הוא כבר מעניין ואינפורמטיבי. האם יש לך טיפים כיצד להוסיף תוכן טוב (וידאו, תמונות, טקסט) לנישה שלך? מה עדיף לדעתך: סרטון יוטיוב או מאמר או פוסט בבלוג?


רוצה גם תוכן אוטומטי?

הצטרפות לרשימת ההמתנה