ראה כיצד להתחיל בשיווק באמצעות תוכן, גם אם אינך יכול לכתוב טוב או לבזבז הרבה כסף.

בשלב הבא, ראה כיצד תוכל לשפר את החזר ה- ROI שלך לשיווק תוכן והשתמש בתבניות קופירייטינג כדי להתחיל. בינתיים נשמח שתקרא את הספר שלנו: דוגמאות שיווקיות מרחבי העולם העסקי שיעזרו לך למצוא דרכים חדשות או ליצור יצירתיות או ליצור תוכן מעורר השראה משלך לשיווק כדי לזכות בהובלות ומכירות. קבל השראה מהדוגמאות לשיווק תוכן B 2C ו- B1B וכמה טיפים וטריקים נהדרים לקבל השראה.

אם תתבקש לספק את התשומות שלך לגבי תוכן שיווקי, אנו מקווים שזה יביא לך הבנה טובה יותר מדוע אנשי שיווק אומרים מה הם עושים ושואלים מה אתה עושה, ומדוע הם מבקשים ממך לעשות זאת.

אם אתה עובד בתפקיד טכני במחלקת השיווק של החברה שלך ומתבקש לקרוא או לכתוב חומר שיווקי, עליך לבצע את הטיפים הבאים. אנו מקווים שתובנה זו לכתיבת עותקים שיווקיים תעזור לך להבין מהיכן השיווק מגיע בפעם הבאה שתתבקש למשהו לעבוד איתו. אם הוטלה עליכם כתיבת תוכן שיווקי, אנו מקווים שזה יעזור לכם בפעם הבאה שתצטרכו לכתוב.

אם אתה חושב ששיווק לא מתאים לך, יש דרכים פשוטות וחכמות לשווק את הכתיבה הפרילנסרית שלך. אתה יכול בקלות להפיץ את כישורי הכתיבה שלך ולגשת לשיווק תוכן בקלות רבה בתקציב מוגבל. אם אתה זקוק לתוכן אינפורמטיבי ונמכר, אתה יכול להסתמך על הקופירייטרים השיווקיים הדיגיטליים שלנו. אם אתה רוצה להיות סופר טוב יותר וללמוד כיצד למצוא דרכים לפרסם פוסטים של אורחים, התחל עם שיווק תוכן.

סוג המכתב השיווקי שאתה צריך לדעת צריך להתבסס על אם אתה רוצה שם שיווקי או אם אתה מחשיב את עצמך מומחה. אם תשכלל את כישוריך ותלמד כיצד לכתוב עותק שיווקי טוב, תבין בדיוק במה מדובר בשיווק והעתקה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על האופן בו אני כותב עותקים שיווקיים, המשלב אמנות ופסיכולוגיה שיווקית עם עותקים המעסיקים את הקהל שלך ומניעים אותו להתגייר.

אם תעסיק כותב שיווק, הם אולי יידעו לכתוב עותקי מכירה, אך הם לא יאלצו את הקוראים לגלול לסוף פוסט הבלוג שלך. אתה אחראי לכתוב את מה שאתה אומר, ואתה אחראי על התוכן, ולא רק על העותק השיווקי עצמו. התמחות בכתיבת תוכן כוללת מגוון של סגנונות כתיבה, כך שהמחבר שלך צריך לדעת מה יכול לעסוק הכי טוב בקהל היעד שלך ולקדם בהצלחה את המוצר או השירות שלך.

דרך נוספת לעשות שיווק באמצעות תוכן היא להקדיש מחדש את מה שכבר יש לך. אם אתה לא רוצה לכתוב הרבה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לך להיכנס לתוכן שיווקי פירושה פשוט לחפש מדיה אחרת. ישנן דרכים רבות שתוכל לעשות זאת, חלקן נמוכות - כסף ורע לך לכתוב עליהן.

בנוסף, אתה עשוי לחשוב שאתה זקוק להרבה כסף כדי להתחיל בשיווק תוכן. ראוי לציין שאם אתה מוציא כסף על שיווק תוכן, צריך לבזבז אותו על יצירת תוכן וקידום.

אז, פיצחו, קנו תוכנות שיווק איכותיות, קראו כיצד לכתוב, והתחילו לכתוב תוכן. אם אתה משתמש בשיווק דיגיטלי לקידום העסק שלך, עליך ללמוד את הניואנסים המבדילים בין כתיבה לכתיבה. כתיבת מאמר היא שאלה של אמינות, אבל מה קופירייטר עושה? אז זה כל מה שאתה צריך לדעת אם אתה מחפש עסק B2B וקראת על כתיבה.

משווקים מתחילים יכולים לשפר את כישורי הכתיבה שלהם בכך שהם מאפשרים להם להתמקד כיצד לפתח אסטרטגיה שיווקית טובה שמובילה ליותר לקוחות. חשוב על אילו סגנונות אתה משלב בכתיבה השיווקית שלך ומה אתה יכול לעשות כדי לבנות גשרים עם הקוראים שהופכים אותם ללקוחות.

כישורי כתיבה טובים אינם מוגבלים לאנשי מחלקת השיווק שלך שיוצרים תוכן. המחברים יודעים ליצור תוכנית שיווקית שמראה ללקוחות שהם יכולים להשיג את העסק או המוצר שהם משווקים. משווקים שהם גם כותבים טובים יודעים להשתמש בכישורי הכתיבה שלהם כדי לקדם את המותג, העסק והמוצר שלכם.

אם אתה רוצה שהעסק שלך יישאר רלוונטי בשוק, על הארגון שלך להחמיץ את אלה שתורמים לאסטרטגיה דיגיטלית איתנה ושלטו באומנות כתיבת טקסטים של מכירות ושיווק. עופרת - יצירת תוכן דורשת שיווק מדויק, מכיוון שהאנשים שהוזמנו עם פעילות זו חייבים להיות מודעים לאופן בו הם מכוונים לשווקים, לנישות ולקהלים הרצויים. ודא שצוות השיווק שלך יודע את הדרכים והאמצעים הספציפיים לבצע חובות שיווק וכתיבה. כל משווק חייב להיות בעל הבנה טובה של השוק, העסק, היעדים העסקיים ונתח השוק, כמו גם הבנה כיצד לפתח תוכן שיכול לעזור לחברות להשיג את יעדיהן ולפתח אסטרטגיות שיווק בזמן.


רוצה גם תוכן אוטומטי?

הצטרפות לרשימת ההמתנה